تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۷
فرمانده انتظامی اندیمشک:

اندیمشک نوین: فرمانده انتظامی اندیمشک از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان و بازداشت اعضای باند سارق کابل‌های برق و خودرو در اندیمشک خبر داد.

اندیمشک نوین: فرمانده انتظامی اندیمشک از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان و بازداشت اعضای باند سارق کابل‌های برق و خودرو در اندیمشک خبر داد.

 

به گزارش اندیمشک نوین، محمد عزیزی  اظهار کرد: با هدف ارتقای امنیت و با هدف شناسایی متخلفان و سارقان طرح ارتقای امنیت اجتماعی در اندیمشک اجرا شد.

وی افزود: طرح پاکسازی با هدف شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پرسنل نیروی انتظامی قرار گرفت و با یک دسته اقدام‌های پلیسی توسط کلانتری ۱۱ یک باند سرقت کابل برق و لوازم خودرو در اندیمشک شناسایی و بازداشت شدند.

فرمانده انتظامی اندیمشک با اشاره به یک باند سارق کابل برق و لوازم خودرو در اندیمشک، تصریح کرد: چهار نفر عضو باند سارقان حرفه‌ای کابل برق و همچنین چهار نفر عضو باند سارقان خودرو را شناسایی و دستگیر شد.

وی گفت: در راستای این طرح، دو سارق حرفه‌ای سابقه‌دار که تحت تعقیب بود نیز در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.

عزیزی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به ۲۶ فقره انواع سرقت اعتراف کردند، تصریح کرد: در بازرسی از محل اختفای متهمان تعداد سه دستگاه خودروی سرقتی پراید، دو دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک، چهار عدد قیچی مخصوص برش کابل، چند عدد گوشی تلفن همراه و مقادیری سیم و کابل برق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک گفت: در اجرای این طرح ۱۰ متهم دستگیر پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

وی افزود: تعامل بین مردم و پلیس موجب امنیت پایدار بوده و شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به شماره تلفن ۱۱۰ اطلاع دهند.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document