تاریخ : ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۹:۳۱

اندیمشک نوین: جهانگیری با اشاره به اهميت راهپيمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: دشمنان حيات و سربلندی ملت ايران را هدف قرار داده اند و برای کمرنگ کردن حضور مردم در این راهپیمایی تلاش می کنند.

اندیمشک نوین: جهانگیری با اشاره به اهميت راهپيمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: دشمنان حيات و سربلندی ملت ايران را هدف قرار داده اند و برای کمرنگ کردن حضور مردم در این راهپیمایی تلاش می کنند.

 

به گزارش اندیمشک نوین، «پیمان جهانگیری»امروز (یکشنبه ۲۰ بهمن) در نشست شورای اداری اندیمشک با اشاره به اهميت راهپيمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: دشمنان نظام اسلامی حيات و سربلندی ملت ايران را هدف قرار داده اند و برای کمرنگ کردن حضور مردم تلاش می کنند.

فرماندار اندیمشک افزود: در طول عمر ۴۱ ساله انقلاب اسلامی، دشمنان همواره برنامه های متعددی برای تضعيف نظام و ضربه به ملت و کشور اجرا كرده اند اما با ايستادگی و وحدت ملی با شکست مواجه شده اند.

وی با بیان اینکه شركت در راهپيمایی ۲۲ بهمن امسال تاكيدی بر آرمان های بلند جمهوری اسلامی و محكوم كردن توطئه های دشمنان است تصریح کرد: طی چهار دهه گذشته كشور به رغم تلاش نافرجام دشمنان به ويژه استكبار جهانی در عرصه های گوناگونی به پيشرفت های ارزشمندی دست يافته كه نشان دهنده عزتمندی کشور است.

جهانگیری با تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات آتی اذعان داشت: شور و نشاط انتخاباتی ضروری است و همه برای این شور و همدلی تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن به انتخابات چشم دوخته است اما بی شک مردم با حضور خود، بار دیگر دشمن را ناکام خواهند گذاشت اضافه کرد: تلاش هایی در بخش های مختلف صورت گرفته و طرح های بزرگی در این شهرستان اجرایی شده که این روند باید ادامه پیدا کند.

فرماندار اندیمشک با بیان اینکه دوران سراسر افتخار و عزت هشت سال دفاع مقدس تداعی کننده جانفشانی ها، دلاروی ها، رشادت ها و فداکاری بزرگ مردان و شیرزنان ایران اسلامی است ابراز کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تكیه بر ایمان و توكل به خدا و اطاعت از فرماندهی كل قوا مقتدرانه و با عزت همواره حماسه آفرین بوده اند.

وی یاد آور شد: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با مجموعه ای از افتخارات در تاریخ این سرزمین به ویژه در به ثمر رسیدن انقلاب شکوهمند اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، پاسداران شجاع و هوشیار آسمان ایران اسلامی هستند.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document