تاریخ : ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۵

اندیمشک نوین: ۲ طرح ورزشی و بهداشتی با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان استانی و محلی در بخش الوار گرمسیری اندیمشک افتتاح شد.

اندیمشک نوین: ۲ طرح ورزشی و بهداشتی با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان استانی و محلی در بخش الوار گرمسیری اندیمشک افتتاح شد.

 

 

به گزارش اندیمشک نوین، استاندار خوزستان در آئین گفت: تلاش برای توسعه زیرساخت‌های خوزستان مضاعف شده و با تلاش جهادی طرح‌های خوبی تحقق یافته است.
غلامرضا شریعتی افزود: اجرای طرح‌های مختلف در سطح استان خوزستان با هدف بهبود خدمات رسانی به مردم و توزیع عادلانه امکانات پیگیری می‌شود.
وی اد امه داد: تحقق طرح‌های مختلف به افزایش رفاه مردم و رضایت هرچه بیشتر آن‌ها منجر می‌شود و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد.
استاندار خوزستان گفت: در این آیین سالن ورزشی چند منظوره شهر حسینیه با یک هزار و ۷۰ مترمربع زیربنا و هزارمترمربع محوطه سازی افتتاح شد.
وی خاطر نشان کرد: بیش از ۴۳ میلیارد ریال برای احداث این سالن ورزشی به منظور بهره مندی بانوان و دانش آموزان دختر منطقه هزینه شده است.
همچنین  مرکز جامع سلامت روستای مازو از توابع بخش الوار گرمسیری افتتاح شد.

این مرکز در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع و زیربنای ۴۰۰ متر مربع ساخته شده است و برای احداث آن  ۱۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز هزینه شده است .

بخش الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک دارای ۱۷۸ روستا و جمعیتی بالغ بر ۲۵ هزار نفر است.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document