• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۶
  فرماندار اندیمشک:

  اندیمشک نوین: فرماندار اندیمشک با تاکید بر ظرفیت کارگروه اشتغال در رفع موانع تولید و اشتغال گفت: اشتغال اولویت اصلی در برنامه‌ریزی شهرستان،استان و کشور است.

  اندیمشک نوین: فرماندار اندیمشک با تاکید بر ظرفیت کارگروه اشتغال در رفع موانع تولید و اشتغال گفت: اشتغال اولویت اصلی در برنامه‌ریزی شهرستان،استان و کشور است.

   

   

  به گزارش اندیمشک نوین، پیمان جهانگیری  در کارگروه اشتغال شهرستان اندیمشک عنوان کرد: اهمیت موضوع اشتغال امروز بر کسی پوشیده نبوده و به اولویت اصلی در برنامه‌ریزی شهرستان، استان و کشور تبدیل شده است.
  وی، با تاکید بر پیگیری تا به سرانجام رساندن پروژه‌های عمرانی، اقتصادی و اشتغال، افزود: باید از ظرفیت کارگروه اشتغال در زمینه برچیدن موانع تولید و تحقق حمایت از کسب‌وکار ایرانی استفاده و کارگروه اشتغال به عنوان حامی در تمام مراحل در کنار تولیدکنندگان باشد.
  فرماندار اندیمشک گفت: ظرفیت‌های موجود شهرستان در زمینه اشتغال شناسایی و برنامه‌ریزی و از ظرفیت کارگروه اشتغال برای جذب سرمایه‌گذار و رفع موانع پیش‌روی بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری استفاده شود.
  جهانگیری اظهار کرد: هدف از ایجاد کارگروه ویژه اشتغال حمایت از تولیدکننده و سرمایه‌گذار بخش خصوصی بوده و در این زمینه باید با جدیت هر چه تمام‌تر گام برداشته شود.
  وی با تاکید بر شعار «هر خانه یک کارخانه» گفت: باید از هنر بانوان هنرمند در روستاها برای رونق اقتصاد روستاها و تحقق شعار هر خانه یک کارخانه،  برنامه‌ریزی و به تحقق این شعار به عنوان ماموریت ویژه کارگروه اشتغال باشد.
  فرماندار اندیمشک تصریح کرد: ظرفیت‌های گردشگری اندیمشک با هدف ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در مناطق مختلف شهرستان به ویژه روستاها معرفی شود.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document