• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۵
  رئیس اداره تعاون روستایی اندیمشک:

  اندیمشک نوین: رئیس اداره تعاون روستایی اندیمشک گفت: سردخانه دو منظوره با ظرفیت دو هزار تن در اندیمشک احداث می شود.

  اندیمشک نوین: رئیس اداره تعاون روستایی اندیمشک گفت: سردخانه دو منظوره با ظرفیت دو هزار تن در اندیمشک احداث می شود.

   

   

  به گزارش اندیمشک نوین، خشایار حسینی عنوان کرد: از ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان در زمینه کشاورزی و صنایع وابسته به آن برای رونق اقتصادی و اشتغال پایدار استفاده می شود.
  وی با اشاره به احداث کارخانه تولید آرد با سیلوی ذخیره سازی به ظرفیت ۱۰ هزار تن در اندیمشک افزود: ایجاد اشتغال، حمایت از سرمایه گذاران، ایجاد فضای مناسب برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان و بیان ظرفیت و استعدادهای موجود و معرفی آن ها از برنامه های اداره تعاون روستایی در شهرستان است.
  رئیس اداره تعاون روستایی اندیمشک، بهینه سازی خط ذرت خشکنی اندیمشک را از دیگر اقدامات و طرح های تعاون روستایی در اندیمشک دانست و گفت: سردخانه دو هزار تنی دو منظوره اندیمشک با قابلیت نگاهداری یک هزار و ۷۵۰ تن در دمای بالای صفر و ۲۵۰ تن زیر صفر در اندیمشک ساخته می شود.
  حسینی، احداث سردخانه دو هزار تنی را آغاز راه توسعه صنایع وابسته و زیر مجموعه کشاورزی در اندیمشک خواند و اظهار کرد: امیدوار هستیم با توجه به استعداد و ظرفیت های شهرستان در حوزه کشاورزی و راه های مواصلاتی شاهد حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و ایجاد فعالیت اقتصادی در شهرستان باشیم.
  وی تصریح کرد: میزان سطح زیر کشت اندیمشک ۵۲ هزار هکتار بوده که ۳۰ هزار هکتار از مساحت زیر کشت آبی و ۲۳ هزار هکتار از اراضی زیر کشت دیم است.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document