• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۳
  فرماندار اندیمشک:

  اندیمشک نوین: فرماندار اندیمشک با تاکید بر نقش بانوان در رونق اقتصاد خانواده گفت: بازارچه فروش محصولات ویژه بانوان در اندیمشک راه‌اندازی می‌شود.

  اندیمشک نوین: فرماندار اندیمشک با تاکید بر نقش بانوان در رونق اقتصاد خانواده گفت: بازارچه فروش محصولات ویژه بانوان در اندیمشک راه‌اندازی می‌شود.

   

   

  به گزارش اندیمشک نوین، پیمان جهانگیری عنوان کرد: نقش زنان هنرمند در توسعه و اقتصاد خانوارها از دیرباز مهم بوده و باید در این ارتباط برنامه‌ریزی شود.

  وی با بیان اینکه در زمینه تحقق شعار هر خانه یک کارخانه در اندیمشک با توجه به ظرفیت‌های موجود باید برنامه‌ریزی شود، افزود: کارگاه بزرگی با هدف احیای بافت فرش دستی توسط تعاون روستایی اندیمشک در اندیمشک اجرایی و در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.

  فرماندار اندیمشک، با مهم و برجسته خواندن نقش زنان در اقتصاد خانواده و تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود برای شکوفایی اقتصاد در شهرستان اظهار کرد: بازارچه فروش محصولات ویژه بانوان با همکاری استانداری خوزستان در اندیمشک راه‌اندزی می‌شود.

  وی، با تاکید بر حمایت از طرح‌های خود اشتغالی گفت: در زمینه حمایت از کارآفرینی و کسب‌وکارهای کوچک که در قالب طرح خوداشتغالی و مشاغل خانگی محسوب شده در اندیمشک برنامه‌ریزی و آماده رفع موانع احتمالی هستیم.

  جهانگیری با اشاره به موفقیت بانوان اندیمشکی در رشته‌های مختلف ورزشی تصریح کرد: با احداث مجموعه ورزشی حجاب و استخر دریا گامی بلند در زمینه ورزش بانوان در اندیمشک برداشته شده است.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document