تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰:۲۳
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان:

اندیمشک نوین: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان آخرین وضعیت محور‌های اهواز-اندیمشک و اهواز- آبادان را تشریح کرد.

اندیمشک نوین: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان آخرین وضعیت محور‌های اهواز-اندیمشک و اهواز- آبادان را تشریح کرد.

 

به گزارش اندیمشک نوین، غلامعباس بهرامی نیا، گفت: برای مسیر آبادان به اهواز تصمیم گرفته شد به منظور هدایت آب از سمت شمال جاده به پایین دست، لوله گذاری انجام شود که در این راستا مسیر از روز گذشته به صورت موقت مسدود اعلام شد.

وی افزود: قرار بود امروز این کار به پایان برسد، اما به دلیل مقاومت‌های صورت گرفته از سوی برخی اهالی منطقه به دلیل ترس از ورود آب به زمین‌های کشاورزی، ادامه روند لوله گذاری به پایان نرسید.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان تأکید کرد: لوله گذاری و هدایت آب به پایین دست کاملاً کارشناسی شده است و آب بدون اینکه کمترین آسیب به مناطق مسکونی و زمین‌های کشاورزی وارد کند هدایت خواهد شد.

بهرامی نیا بیان کرد: بدون تردید حفظ اموال و دارایی‌های مردم در تصمیم گیری مد نظر قرار می‌گیرد و تلاش خواهیم کرد با کمترین خسارت این آب هدایت شود.

وی خبر داد: در صورتی که مانعی وجود نداشته باشد، محور آبادان به اهواز فردا بازگشایی خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان در خصوص محور اهواز به اندیمشک نیز گفت: سطح آب در این محور کاهش پیدا کرده است، اما این کاهش به اندازه‌ای نیست که بتوان نسبت به بازگشایی مسیر اقدام کرد.

وی افزود: در صورتی که تا فردا سطح آب با کاهش بیشتری مواجه شد، سعی خواهیم کرد ترافیک سنگین در مسیر اهواز به اندیمشک برقرار شود.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document