تاریخ : ۱۳۹۸/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۷
فرمانده انتظامی اندیمشک:

اندیمشک نوین: فرمانده انتظامی اندیمشک از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۲۴ ساعت توسط پلیس این شهرستان خبر داد.

اندیمشک نوین: فرمانده انتظامی اندیمشک از شناسایی و دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۲۴ ساعت توسط پلیس این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش اندیمشک نوین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمد عزیزی” دوشنبه در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبر نزاع مسلحانه بین یکی از طوایف در منطقه صعب العبور و کوهستانی “ریت کوه” این شهرستان درحدفاصل استان لرستان، و قتل یکی از اهالی، بلافاصله مأموران انتظامی در ۶ اکیپ عملیاتی به محل اعزام شدند .

سرهنگ عزیزی افزود: ماموران انتظامی به محض رسیدن به محل نزاع با اتخاذ تدابیر لازم ضمن جلوگیری از گسترش درگیری تعداد پنج نفر از عاملان اصلی درگیری را دستگیر و تعداد ۲ قبضه اسلحه جنگی غیرمجاز به همراه مقادیری فشنگ مربوطه را کشف کردند .

وی در ادامه افزود: با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در کمتر از ۲۴ ساعت عامل قتل شناسایی و به همراه یک قبضه اسلحه جنگی در مخفیگاهش دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: قاتل دستگیر شده در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف و به همراه سایر متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی اندیمشک در پایان با اشاره به اینکه فاصله زمانی محل درگیری تا مرکز این شهرستان بیش از ۱۰ ساعت می باشد، خاطرنشان کرد:هم اکنون آرامش در منطقه مذکور حاکم می باشد .

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document