تاریخ : ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۹

اندیمشک نوین: فرمانده جدید انتظامی اندیمشک در آئینی با حضور جمعی از مسئولین استانی و محلی شامگاه سه شنبه در تالار خورشید این شهر معرفی شد.

اندیمشک نوین: فرمانده جدید انتظامی اندیمشک در آئینی با حضور جمعی از مسئولین استانی و محلی شامگاه سه شنبه در تالار خورشید این شهر معرفی شد.

 

 

 

به گزارش اندیمشک نوین، جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان در این مراسم بر ضرورت همدلی برای تامین امنیت تاکید کرد و گفت: دشمنان انقلاب و نظام برای ایجاد ناامنی در جامعه اسلامی تلاش می کنند که اقتدار پلیس برای ناکامی دشمنان بسیار مهم است.
سرهنگ سید محمد صالحی افزود: نام پلیس با نظم و امنیت عجین است و باید با خدمات رسانی بهتر به مردم و تکریم ارباب رجوع این جایگاه تقویت شود.
وی بیان کرد: مردمداری در بین کارکنان نیروی انتظامی ضرورت دارد و باید با افزایش همدلی و مشارکت بین مردم و پلیس به انجام هرچه بهتر وظایف محوله کمک کرد.
فرماندار اندیمشک هم با تشریح وضعیت این شهرستان گفت: این شهرستان ورودی استان خوزستان و حلقه اتصال چند استان است.
پیمان جهانگیری افزود: عبور جاده ترانزیتی از اندیمشک نیز این شهرستان را نسبت به سایر شهرستان ها متمایز کرده است.
وی افزود: با توجه به شرایط اندیمشک، این شهرستان نیازمند اهتمام ویژه است.
جهانگیری نقش پلیس در ایجاد امنیت پایدار را محوری دانست و افزود: با بروز برخی ناهنجاری ها در فضای مجازی لذا وجود پلیس فتا در این شهرستان ضروری است.
وی گفت: انتشار برخی تهمت ها در فضای مجازی و مسائلی که موجب تشویش اذهان عمومی می شوند نیازمند برخورد قاطع پلیس فتا هستند.
فرماندار اندیمشک افزود: راه اندازی پلیس فتا برای برخورد با انتشاردهندگان مطالبی که تهمت و کذب هستند در این شهرستان ضرورت دارد.
وی نقد سازنده را عامل پیشرفت دانست و گفت: نباید به بهانه نقد، با تهمت و افترا با آبروی دیگران بازی شود.
وی همدلی موجود در اندیمشک را مطلوب دانست و گفت: با تلاش شورای تامین اندیمشک و همدلی همه مسئولین شهرستان برای رسیدن اندیمشک به جایگاه بهتر تلاش می شود.
میثم سخنور دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک هم گفت: سال ۹۷ حدود ۳۲ هزار پرونده قضایی تشکیل شده و اندیمشک از این حیث در استان خوزستان بعد از اهواز، دزفول و آبادان رتبه چهارم را دارد.
میثم سخنور افزود: امکانات و ظرفیت های ما با وضعیت پرونده ها همخوانی ندارد و نیازمند توجه هستیم.
وی ادامه داد: کمبود پلیس در برخی جایگاههای تخصصی هم مشاهده می شود از جمله پلیس آگاهی که نیروی لازم برای اقدام فوری در جرائم خشن موجود نیست.
حجت الاسلام سید مصطفی حسینی نوری امام جمعه اندیمشک هم گفت: نعمت امنیت در نظام اسلامی به خوبی وجود دارد و بخش عمده ای از این موضوع وابسته به تلاش های نیروی انتظامی است که قابل تقدیر است.
سرهنگ محمد عزیزی فرمانده سابق انتظامی اندیمشک هم در این مراسم گزارشی از عملکرد ۲ ساله خود ارایه کرد.
در این مراسم از تلاش های سرهنگ عزیزی قدردانی و امیر عباس شهبازی به عنوان فرمانده جدید اندیمشک معرفی شد.
شهبازی پیش از این فرمانده انتظامی شهرستان مهران را عهده دار بود.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document