تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۸
معاون مهندسی و توسعه آبفا خوزستان:

اندیمشک نوین: معاون مهندسی و توسعه آبفا خوزستان گفت: بنا به دستور مدیر عامل آبفا کشور با انجام مطالعات تامین و توزیع آب شهر چمگلک و تصویب آن توسط شرکت آبفا خوزستان، بازسازی و اصلاح شبکه این پروژه آغاز شد.

اندیمشک نوین: معاون مهندسی و توسعه آبفا خوزستان گفت: بنا به دستور مدیر عامل آبفا کشور با انجام مطالعات تامین و توزیع آب شهر چمگلک و تصویب آن توسط شرکت آبفا خوزستان، بازسازی و اصلاح شبکه این پروژه  آغاز شد.

 

به گزارش اندیمشک نوین، حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم اندیمشک، صادق حقیقی پور مدیر عامل آبفا خوزستان و جمعی از مسئولان استانی و محلی از طرح های توسعه و اصلاح شبکه آب و طرح فاضلاب شهرهای اندیمشک و  چمگلک بازدید کردند.

افشین محمدی معاون مهندسی و توسعه آبفا خوزستان در این بازدید اظهار داشت: بنا به دستور مدیر عامل آبفا کشور با انجام مطالعات تامین و توزیع آب شهر چمگلک و تصویب آن توسط شرکت آبفا خوزستان، بازسازی و اصلاح شبکه این پروژه با اجرای یک هزار متر لوله ۱۱۰ میلی متر پلی‌اتیلن آغاز شد.

 

وی افزود: پس از تهیه سند اجرای باقیمانده شبکه فرسوده شهر چمگلک توسط مشاور طرح وطی مراحل اداری، عملیات اجرایی آن شروع و در سال ۹۸ تکمیل و وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.

معاون فنی و توسعه آبفا خوزستان با اشاره به کاهش چمشگیر تلفات آب گفت:  بدیهی است با به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌های در دست اقدام، تلفات آب به میزان چشمگیری کاهش و از منابع ملی صیانت می‌شود.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document