تاریخ : ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۸:۳۰

اندیمشک نوین: معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان اندیمشک از برگزاری جشنواره بزرگ صلح و کودک در این شهرستان خبر داد و گفت: این جشنواره (پنج شنبه ۲۴ مرداد) برگزار می شود.

اندیمشک نوین: معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان اندیمشک از برگزاری جشنواره بزرگ صلح و کودک در این شهرستان خبر داد و گفت: این جشنواره (پنج شنبه ۲۴ مرداد) برگزار می شود.

 

به گزارش اندیمشک نوین، امین پاپی با اشاره به برگزاری جشنواره بزرگ صلح و کودک در اندیمشک اظهار کرد: این جشنواره به همت ادارات ورزش و جوانان و آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک و با همکاری موسسه بین المللی سفیران صلح  برگزار می شود.

معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان اندیمشک با بیان اینکه این جشنواره (پنجشنبه ۲۴ مرداد) از ساعت ۱۹ در سالن ورزشی حجاب برگزار می شود اضافه کرد: در این جشنواره کودکان می ‌توانند علاوه بر آشنایی با بازی ‌های گروهی، اوقات خوشی را در کنار خانواده خود بگذرانند.

وی ازجمله اهداف برگزاری جشنواره صلح و کودک را جمع شدن خانواده‌ ها در کنار هم و دور شدن کودکان از بازی ‌های رایانه ‌ای و آشتی آنان با ورزش و بازی‌ های گروهی دانست و افزود: در این جشنواره همچنین کودکان با سفالگری، داژبال، نقاشی و کاردستی و… آشنا می ‌شوند.

وی تصریح کرد: انجام بازی و ورزش ‌های تخصصی کودکان، کاردستی علمی و سفالگری کودکان، نقاشی چهره کودکان، نقاشی با محوریت صلح، داژبال کودکان، طناب کشی و طناب زنی برنامه‌ هایی هستند که برای کودکان در نظر گرفته‌ شده است.

پاپی یاد آور شد: تعیین مسیر برای آینده کودک نقش مهمی در موفقیت وی در اجتماع و زندگی اجتماعی دارد و تحقق این مسیر بر عهده خانواده ‌ها و مسئولان است.

وی در پایان از شهروندان خواست تا با حضور گسترده خود در این جشنواره، اداره ورزش و جوانان را در ترویج فرهنگ بازی‌های گروهی و ایجاد تحرک همچنین دوری کودکان از فضای مجازی یاری کنند.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document