تاریخ : ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۱
فرمانده انتظامی اندیمشک:

اندیمشک نوین: فرمانده انتظامی اندیمشک با اشاره به کشف هشت کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری سوداگر مرگ در اندیمشک، گفت: یک سارق حرفه‌ای کیف‌قاپ در اندیمشک دستگیر شد.

اندیمشک نوین: فرمانده انتظامی اندیمشک با اشاره به کشف هشت کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری سوداگر مرگ در اندیمشک، گفت: یک سارق حرفه‌ای کیف‌قاپ در اندیمشک دستگیر شد.

به گزارش اندیمشک نوین، امیر عباس شهبازی اظهار کرد: برخورد قاطع با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر از اولویت‌های نیروی انتظامی شهرستان اندیمشک است.
وی افزود: در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ با همکاری پلیس استان ایلام واحد مبارزه با مواد مخدر اندیمشک از تردد یک دستگاه خودروی حامل مواد مخدر مطلع و در عملیاتی منسجم خودروی مذکور شناسایی و متوقف شد.
فرمانده انتظامی اندیمشک با اشاره به تور ایست‌ و بازرسی در محور اندیمشک به خرم آباد گفت: در بازرسی از خودروی سواری پژو ۴۰۵ در بازرسی به عمل آمده هشت کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ظبط شد.
وی، سوداگران مرگ را عامل اضمحلال کانون خانواده در اجتماع دانست و عنوان کرد: راننده خودروی پژو ۴۰۵ به همراه مواد مخدر برای سیر مراحل قانونی پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شد.
شهبازی در ادامه تصریح کرد: پس از دریافت گزارش مبنی بر کیف قاپی در چند منطقه شهرستان اندیمشک، شناسایی سارق در دستور کار کارآگاهان نیروی انتظامی اندیمشک قرار گرفت.
شهبازی گفت: ماموران کلانتری ۱۱ با انجام گشت‌های محسوس و غیر محسوس یک سارق حرفه‌ای کیف‌قاپ با ۱۰ فقره سرقت در اندیمشک شناساسایی و دستبند پلیس را بر دست سارق حرفه‌ای زدند.
فرمانده انتظامی اندیمشک در پایان اظهار کرد: نیروی انتظامی اندیمشک با هر گونه اقدام در حوزه اخلال‌گران نظم و امنیت در جامعه برخورد قاطع می‌کند.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document