تاریخ : ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۸:۰۶
فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک:

اندیمشک نوین: سرهنگ شهبازی از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده خبر داد و گفت: ۲۳ معتاد متجاهر در اندیمشک جمع آوری شدند.

اندیمشک نوین: سرهنگ شهبازی از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده خبر داد و گفت: ۲۳ معتاد متجاهر در اندیمشک جمع آوری شدند.

به گزارش اندیمشک نوین، سرهنگ امیرعباس شهبازی اظهار کرد: با توجه به افزایش حجم تردد زوار راهپیمایی اربعین حسینی از شهرستان اندیمشک، طرح پاکسازی در نقاط آلوده به ویژه جاده کمربندی، مسیر خطوط راه آهن و پارک ها با هدف ارتقای امنیت هموطنان و شهروندان عزیز توسط مأموران انتظامی این فرماندهی به مرحله اجرا درآمد.
فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک تصریح کرد: ماموران کلانتری ۱۲ و پاسگاه انتظامی “قلعه لور” پس از هماهنگی با مرجع قضایی در ۲ عملیات ضربتی موفق شدند تعداد ۲۳ نفر از معتادان متجاهر و کارتن خواب را جمع آوری و به کمپ های بازپروری تحویل دهند.
وی افزود: در ادامه این طرح یک دستگاه پراید دارای سابقه سرقت از شهرستان همجوار، مقدار ۴۰۶ گرم مواد مخدر از نوع تریاک، ۲ دستگاه ترازوی مخصوص توزیع مواد مخدر و همچنین سه نفر از خرده فروشان موادمخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی داده شدند.
سرهنگ شهبازی با اشاره به اینکه طرح پاکسازی با قوت بیش از پیش ادامه خواهد داشت، از همشهریان خواست در صورت مشاهده هرگونه اقدامات و فعالیت های مجرمانه بلافاصله مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیس اطلاع دهند.

 

 

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document