تاریخ : ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۹:۰۹

اندیمشک نوین: حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه آمریکا با عزت و موجودیتی که ایران به آن دست پیدا کرده مخالف است گفت: در دوئل و مقابله ایران و نظام سلطه کسی که پیروز شده نظامی اسلامی ایران است.

اندیمشک نوین: حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه آمریکا با عزت و موجودیتی که ایران به آن دست پیدا کرده مخالف است گفت: در دوئل و مقابله ایران و نظام سلطه کسی که پیروز شده نظامی اسلامی ایران است.

 

 

به گزارش  اندیمشک نوین، «حجت الاسلام سید ولی الله مهدوی» امروز (جمعه ۱۷ آبان) در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه اندیمشک، وقف و امور خیریه را عملی پسندیده دانست و اظهار کرد: باید سنت حسنه وقف در اندیمشک گسترش پیدا کند و مردم با مشارکت خود در این امر سهیم شوند.

امام جمعه موقت اندیمشک ضمن تقدیر و تشکر از بسیج و آموزش و پرورش به پاس برگزاری برنامه های متنوع در هفته بسیج دانش آموزی افزود: دانش آموزان در دوران دفاع مقدس با نقش آفرینی خود همانند دیگر اقشار جامعه حماسه آفریدند.

وی عنوان کرد: امروزه دشمن تلاش زیادی می کند تا دانش آموزان که آینده ساز این کشور هستند را با شبهات از انقلاب دور کند که در این راستا وظیفه بسیج دانش آموزی بسیار سنگین است.

وی با بیان اینکه آمریکا با عزت و موجودیتی که ایران به آن دست پیدا کرده مخالف است اذعان داشت: آمریکا به دنبال افزایش و استمرار دیکتاتوری خود است و نسبت به گذشته رفتاری وقیحانه تری دارد.

حجت الاسلام مهدوی تصریح کرد: استقلال طلبی، ایستادگی و مقاومت جوانان ما در مقابل زیاده روی های آمریکا اگر از اول انقلاب بیشتر نشده باشد کمتر هم نیست.

وی اضافه کرد: در دوئل و مقابله ایران و نظام سلطه کسی که پیروز شده نظامی اسلامی ایران بوده و تنها کشوری در جامعه جهانی که آمریکا در آن دخالت ندارد، ایران است.

امام جمعه موقت اندیمشک تاکید کرد: در بحث اقتصاد اولویت با جوانانی باشد که بیکار هستند و دولت نیز باید در ارائه تسهیلات به این جوانان توجه ویژه ای داشته باشد.

وی علت غیبت حضرت مهدی (عج) را از اسرار الهی دانست و ابراز کرد: بعد از ظهور این حضرت همگان از بعضی اسرار آگاه خواهند شد و باید گفت این امتحان و آزمون مردم به ویژه شیعیان است.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document