تاریخ : ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۸:۵۶
فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان:

اندیمشک نوین: فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: ۳۰۰ کیلو گرم مواد مخدر تریاک جاسازی شده در خودرو زانتیا در شهرستان اندیمشک کشف و ضبط شد.

اندیمشک نوین: فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: ۳۰۰ کیلو گرم مواد مخدر تریاک جاسازی شده در خودرو زانتیا در شهرستان اندیمشک کشف و ضبط شد.

 

به گزارش اندیمشک نوین، سردار حیدر عباس زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی، برخورد قاطعانه با عناصر اصلی تهیه، ترانزیت و توزیع مواد مخدر از استان های جنوبی به استان های شمالی و شمال غربی کشور، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار اطلاعاتی خاص پلیسی از انتقال محموله بزرگ مواد مخدر مطلع شدند.

او گفت: به این ترتیب ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری پلیس همنام خود در شهرستان‌‌های شوش و اندیمشک ضمن رصد دقیق اطلاعاتی محور تردد خودروی زانتیا حامل مواد مخدر را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه متوقف کردند.

عباس زاده افزود: ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در این رابطه دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ که وظیفه اسکورت محموله مواد مخدر را به عهده داشتند، شناسایی و در عملیات تعقیب و گریز و درگیری مسلحانه دو راننده خودروهای مذکور زخمی و به بیمارستان انتقال داده شدند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با اشاره به اینکه یکی از قاچاقچیان مواد مخدر بر اثر جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد، اظهار کرد: دو قاچاقچی دیگر دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document