تاریخ : ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۹:۲۸

اندیمشک نوین: مراسم بزرگداشت شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی شامگاه جمعه با حضور اقشار مختلف مردم اندیمشک در حسینیه عاشقان ثارالله این شهربرگزار شد.

اندیمشک نوین: مراسم بزرگداشت شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی شامگاه جمعه با حضور اقشار مختلف مردم اندیمشک در حسینیه عاشقان ثارالله این شهربرگزار شد.

به گزارش اندیمشک نوین، امام جمعه اندیمشک در این مراسم گفت: امریکا خیال می کند با این اقدام تروریستی و شهادت سردار سلیمانی به اهداف خود در خاورمیانه می رسد اما سردار سلیمانی ها انتقام خون پاک این دلاور سپاه اسلام را می گیرند.
حجت الاسلام سید مصطفی حسینی نوری افزود: شخصیت برجسته قاسم سلیمانی برای همگان یک الگوی ایثار و شجاعت است .
وی بیان کرد:این جنایت امریکا خوی واقعی آنها را بیش از همیشه نشان داد و مردم ایران اسلامی هیچ گاه به چنین جنایتکاری اعتماد نخواهند کرد.
وی شخصیت سردار سلیمانی را قابل تحسین دانست و افزود: ویژگی های این مردم بزرگ و سال ها جهاد وی برای دفاع از اسلام سبب ماندگاری نام و یاد این سردار بزرگ سپاه اسلام در تاریخ خواهد شد.
در این مراسم حاضران با سوگواری یاد و خاطره سردار سلیمانی را گرامی داشتند.
بنا بر این گزارش اجتماع بزرگ مردم عزادار اندیمشک نیز فردا شنبه ساعت ۱۰ صبح در میدان امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ صادر کرده بود.
در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.
وزارت امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document