تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اندیمشک:

اندیمشک نوین: رزمایش بزرگ جهادگران سلامت سه‌شنبه شب به صورت نمادین در ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک آغاز شد.

اندیمشک نوین: رزمایش بزرگ جهادگران سلامت سه‌شنبه شب به صورت نمادین در ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک آغاز شد.

 

به گزارش اندیمشک نوین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اندیمشک در این رزمایش از بسیج به عنوان یک نهاد مردمی نام برد و گفت: این رزمایش گامی برای حفظ سلامت مردم در مقابله با ویروس کرونا است.
سرهنگ پاسدار احسان کریم پور افزود:مجموعه بسیج همواره آمادگی کامل دارد تا در برابر هر گونه تهدید وارد عمل شود. برای مقابله با جنگ نوین دشمنان نیز این آمادگی مجموعه بسیج مضاعف است و در شرایط کنونی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، بسیجیان با تلاش جهادی وارد عمل شده اند.
وی گفت: نیروهای خدوم بسیج در کنار سایر دستگاههای اجرایی در مبادی ورودی حضور مستمر دارند و طرح غربالگری را اجرا می کنند.
کریم پور گفت: گروههای جهادی بسیج نیز در طرح تولید ماسک فعال شده و روزانه بیش از چهار هزار ماسک در اهواز تهیه و توزیع می شود.
وی هدف از این رزمایش را تلاش گسترده برای مقابله جدی با شیوع ویروس کرونا عنوان جرد. تلاش جهادی نیروهای بسیج برای پیشگیری از انتشار این بیماری ادامه دارد.

به گزارش ایرنا در این رزمایش بسیجیان شهرستان اندیمشک با مشارکت مدافعان حرم و سلامت همراه با تجهیزات ویژه و خودروهای مخصوص اقدام به ضدعفونی همه مناطق اندیمشک کردند.

ویروس کرونا یا کووید ۱۹ نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۱۵۰ کشور جهان سرایت کرده است.

بر اساس این گزارش، ۲۵ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در خوزستان شناسایی شد که با ثبت آن تعداد مبتلایان در این استان به ۳۳۱ نفر رسید.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document