تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۶

اندیمشک نوین: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از راه‌اندازی ۶ کارگاه جهادی تولید ماسک با ظرفیت چهار هزار عدد در روز خبر داد.

اندیمشک نوین: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از راه‌اندازی ۶ کارگاه جهادی تولید ماسک با ظرفیت چهار هزار عدد در روز خبر داد.

 

به گزارش اندیمشک نوین، سرهنگ پاسدار احسان کریم‌پور اظهار داشت: در راستای ابلاغ فرمانده معظم کل قوا به ستاد کل نیروهای مسلح در مورد راه‌اندازی قرارگاه‌های بهداشتی درمانی سپاه شهرستان اندیمشک با راه‌اندازی این قرارگاه اقدام به راه‌اندازی ۶ کارگاه تولید ماسک کرده و با تعامل و نظارت مجموعه شبکه بهداشت و درمان اقدام به توزیع در سطح شهرستان اندیمشک کرده است.

وی افزود: کارگاه‌های راه‌اندازی شده به همت رده‌های قشری بسیج از جمله بسیج خواهران، بسیج فرهنگیان، بسیج مساجد و محلات، بسیج اصناف و بسیج دانشجویی بوده و روزانه بیش از چهار هزار ماسک تهیه و تولید می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک با اشاره به ظرفیت بالای بانوان بسیجی در امر امدادرسانی و خدمات، افزود: حضور بانوان ایثارگر در پشتیبانی جنگ در دوران دفاع مقدس که در مجموعه بیمارستان شهید کلانتری اندیمشک و به‌عنوان عقبه جبهه جنوب حضور موثری در بحث‌های امدادی و پشتیبانی داشتند و امروزه نیز جهادگونه در مواجهه با ویروس منحوس کرونا به یاری نیروهای بسیجی و سپاهی آمده و خدمات شایانی ارائه داده‌اند.

تصاویر این اقدام جهادی را مشاهده می‌کنید.

ویروس کرونا , ویروس کرونا , ویروس کرونا , ویروس کرونا , ویروس کرونا , ویروس کرونا , ویروس کرونا ,

 

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document