تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۷

اندیمشک نوین: جهانگیری با تاکید بر لزوم تداوم همراهی شهروندان با برنامه‌های مقابله با بیماری کرونا گفت: عدم تردد غیرضروری شهروندان و ماندن در منزل مهم‌ترین گام برای شکست کرونا است.

اندیمشک نوین: جهانگیری با تاکید بر لزوم تداوم همراهی شهروندان با برنامه‌های مقابله با بیماری کرونا گفت: عدم تردد غیرضروری شهروندان و ماندن در منزل مهم‌ترین گام برای شکست کرونا است.

به گزارش اندیمشک نوین، پیمان جهانگیری اظهار کرد: امروز در شرایطی متفاوت قرار داریم و ویروس کرونا که سلامت عمومی را نشانه گرفته، همدلی و همراهی مردم نقش اساسی در ریشه کنی آن دارد.

فرماندار اندیمشک اضافه کرد: تلاش شبانه‌روزی همه مسئولان کشور، استان و شهرستان اندیمشک و جامعه بهداشت و درمان قابل تقدیر و ستایش بوده اما به واقع مکمل اساسی این تلاش‌ها، حمایت‌ها و همراهی عموم مردم است.

وی با اشاره به اینکه شهروندان این شهرستان با رعایت تدابیر مقابله با ویروس کرونا، آگاهی، همدلی و همراهی قلبی خود را برای مدیریت و مقابله با ویروس منحوس کرونا به نمایش گذاشته‌اند افزود: روز طبیعت امسال با درک و بصیرت مردم به گونه‌ای متفاوت سپری شد و همه شهروندان با ماندن در خانه و عدم تردد در سطح شهرستان عملا برای شکست کرونا بسیج شدند.

جهانگیری از همراهی شهروندان برای ماندن در منزل و کمک به تسریع در روند مدیریت شرایط و مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد و اذعان داشت: با تداوم این همدلی ها، شاهد شکست این بیماری شوم خواهیم بود و با توکل بر خداوند متعال، همه همدل و همراه از این پیچ سخت عبور می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه طرح محدودیت ترافیکی در ورودی اندیمشک از پل زال تاکنون با موفقیت اجرا شده است تصریح کرد: با اجرای این طرح‌ها تردد به‌صورت چشمگیری کاهش یافته است.

فرماندار اندیمشک با تاکید بر لزوم تداوم همراهی شهروندان با برنامه‌های مقابله با بیماری کرونا عنوان کرد: عدم تردد غیرضروری شهروندان و ماندن در منزل مهم‌ترین گام برای شکست کرونا است.

وی در پایان از خدمات ارزنده پرستاران، پزشکان و کارکنان مرکز بهداشت و درمان این شهرستان که برای مدیریت و مقابله با ویروس کرونا از هیچ تلاشی دریغ نکرده و خالصانه در این نبرد و آزمون بزرگ همت کرده‌اند، تقدیر و تشکر کرد.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document