تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۸:۴۰

اندیمشک نوین: موسوی با بیان اینکه بازرسی جهت جلوگیری از تجمع‌ها در اماکن پرتردد به‌صورت مستمر انجام می‌شود گفت: بیش از ۷۰۰ واحد صنفی متخلف در اندیمشک به دلیل عدم تمکین به ابلاغیه‌های ستاد مقابله با کرونا پلمپ شدند.

اندیمشک نوین: موسوی با بیان اینکه بازرسی جهت جلوگیری از تجمع‌ها در اماکن پرتردد به‌صورت مستمر انجام می‌شود گفت: بیش از ۷۰۰ واحد صنفی متخلف در اندیمشک به دلیل عدم تمکین به ابلاغیه‌های ستاد مقابله با کرونا پلمپ شدند.

 

به گزارش اندیمشک نوین، «سید قدرت‌الله موسوی» با اشاره به اینکه اندیمشک دارای بیش از پنجهزار واحد صنفی است اظهار کرد: تاکنون بیش از ۷۰۰ واحد صنفی در این شهرستان در راستای برنامه کنترل ویروس کرونا توسط کارگروه اتاق اصناف، بسیج اتاق اصناف، اماکن، نیروی انتظامی، مرکز بهداشت و درمان، اداره صمت و اداره تعزیرات پلمپ شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اندیمشک با بیان اینکه بر اساس آخرین اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با کرونا همچنان مکان‌های پرتردد، اماکن مسقف و پاساژها تعطیل هستند افزود: در این راستا بازرسی از بازار و پاساژهای اندیمشک به‌طور مستمر صورت می‌گیرد که ضمن اطلاع‌رسانی در خصوص نحوه ثبت‌نام در سایت مرکز سلامت محیط کار، از ادامه فعالیت اصناف پرخطر جلوگیری می‌شود.

وی اذعان داشت: مشاغل پرخطر همچنان تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند و همه صاحبان مشاغل پرخطر و کم‌خطر خصوصی، دولتی، کارگاه، صنعت و واحدهای خدماتی تولیدی باید در سامانه salamat.gov.ir ثبت‌نام کنند.

موسوی تصریح کرد: در ایام نوروز و یک هفته پیش از آن در راستای تنظیم بازار و رفاه حال شهروندان اقلام ضروری از جمله برنج، گوشت منجمد، شکر، پرتقال و سیب با نرخ مصوب در مناطق مختلف شهرستان اندیمشک توزیع شد.

وی سرکشی از کارگاه‌های تولید ماسک در سطح این شهرستان و تقدیر از نیروهای مردمی در این کارگاه‌ها و نظارت بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت اندیمشک به طور مستمر بر بازار و واحدهای صنفی به‌منظور جلوگیری از هرگونه گرانفروشی، کم‌فروشی، احتکار و … را از دیگر اقدامات این اداره برشمرد و اضافه کرد: شهروندان می‌توانند شکایات خود را از طریق شماره تلفن ۱۲۴ یا با حضور در اداره صنعت، معدن و تجارت اندیمشک به صورت کتبی اعلام کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اندیمشک خاطر نشان کرد: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص برگزاری رزمایش کمک مومنانه و طرح مواسات، کلیه دستگاه‌ها و ادارات در این امر مهم سهیم هستند که در همین راستا برخی از اقلام مورد نیاز این طرح توسط اداره صمت اندیمشک با نرخ مناسب و پایین تر از نرخ بازار تهیه و در اختیار دستگاه‌های زیربط قرار می‌گیرد.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document