• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۶

  اندیمشک نوین: جهانگیری بر لزوم افزایش همکاری مردم در رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تاکید کرد و گفت: تجمع‌ها و مراسم‌های عروسی و عزا از عوامل اصلی شیوع ویروس کرونا هستند که شهروندان باید از حضور در این مراسم‌ها خودداری کنند.

  اندیمشک نوین: جهانگیری بر لزوم افزایش همکاری مردم در رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تاکید کرد و گفت: تجمع‌ها و مراسم‌های عروسی و عزا از عوامل اصلی شیوع ویروس کرونا هستند که شهروندان باید از حضور در این مراسم‌ها خودداری کنند.

   

  به گزارش اندیمشک نوین، پیمان جهانگیری همکاری شهروندان را موثر و قابل تقدیر دانست و اظهار کرد: همچنان نیازمند همدلی و همکاری روزافزون مردم برای رعایت اصول بهداشتی هستیم و این موضوع مهمترین گام برای مهار ویروس کرونا است.

  فرماندار اندیمشک بر لزوم افزایش همکاری مردم در رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تاکید کرد و افزود: تجمع‌ها و مراسم‌های عروسی و عزا از عوامل اصلی شیوع ویروس کرونا هستند که شهروندان باید از حضور در این مراسم‌ها خودداری کنند.

  وی با بیان اینکه تلاش‌های بسیار خوبی برای مدیریت بیماری در اندیمشک انجام شده و این تلاش‌ها که نتایج مثبتی به همراه داشته کماکان ادامه دارد اضافه کرد: شهروندان باید ضمن پیگیری اخبار از منابع موثق، همچنان با رعایت اصول بهداشتی برای مهار کرونا مشارکت داشته باشند و مسئولان را همراهی کنند.

  جهانگیری تصریح کرد: با توجه به اینکه همراهی و همگامی همه شهروندان در کنار مسئولان و کادر بهداشتی و درمانی زمینه مقابله و شکست ویروس کرونا را فراهم می‌کند، مردم باید نسبت به علائم جدید ویروس کرونا هوشیار باشند و ضمن رعایت اصول بهداشتی، از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.

  وی نقش اصناف و بازاریان برای مقابله با کرونا را بسیار مهم دانست و عنوان کرد: اصناف باید همه نکات بهداشتی را برای حفظ سلامت مردم رعایت کنند و مردم نیز باید استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌اجتماعی را مورد توجه قرار دهند.

  فرماندار اندیمشک از انجام عملیات ضدعفونی و گندزدایی سطح شهر و شهرهای تابعه به‌صورت مستمر خبر داد و ابراز کرد: تمهیدات مقابله با ویروس کرونا در شهرستان اندیمشک به‌صورت جدی ادامه دارد و نیازمند همکاری بیشتر مردم هستیم.

  وی با اشاره به تشدید بازرسی‌ها از واحدهای صنفی یاد آور شد: با توجه به مصوبات ستاد مقابله با کرونا، اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند و یا در سامانه وزارت بهداشت ثبت‌نام نکرده‌اند، پلمپ می‌شوند.

   

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document