• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۵:۵۱

  اندیمشک نوین: مجتبی یوسفی گفت :مسئولی که با خودروی شاسی بلند تردد می کند چطورمی تواند در مورد مردم محروم تصمیم گیرد.

  اندیمشک نوین: مجتبی یوسفی گفت :مسئولی که با خودروی شاسی بلند تردد می کند چطورمی تواند در مورد مردم محروم تصمیم گیرد.

   

  به گزارش اندیمشک نوین به نقل از شبکه اطلاع رسانی رهیاب؛ مجتبی یوسفی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۳ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، پس از استماع گزارش وزیر کشور، عنوان کرد: با توجه به شرح وظایفی که برای وزارت کشور در نظر گرفته شده این وزارتخانه وظیفه هماهنگی و بین بخشی دارد و در موضوعات مختلف از نظر امنیتی، اجتماعی و حتی معیشتی مردم نقش ایفا می کند.

  نماینده اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی از مشکلات موجود در وزارت کشور، افزود: وظیفه تنظیم بازار در حوزه اقتصادی به عهده فرماندار و استاندار منصوب وزارت کشور است. در گرانی مسکن، اجاره بها و رهن نقش ستاد تنظیم بازار چیست.

  وی گفت: مسئولی که با خودروی شاسی بلند تردد می کند چطورمی تواند در مورد مردم محروم تصمیم گیرد.

  یوسفی تصریح کرد: در حوزه تقسیمات کشوری چرا تعلل بسیاری صورت می گیرد و یک موضوع ساده تبدیل به معضل اجتماعی و امنیتی می شود. چرا تعیین حد مرز شهرستان کارون و کوت عبدالله ۷ سال به طول بیانجامد که مردم را با هم درگیر کند.

  نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان خوزستان تبدیل به تابلوی همه بحران ها در کشور شده است، اضافه کرد: نقش مدیریت بحران در استان خوزستان چیست. در موضوع حاشیه نشینی چه اقداماتی صورت گرفته است.

  یوسفی یادآور شد: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در زمینه مبارزه با قاچاق جز اقدامات تشریفاتی در زمینه جهش تولید چه اقداماتی انجام داده است.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document