تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۵
فرمانده انتظامی اندیمشک:

اندیمشک نوین: فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: اعضای باند سرقت مسلحانه طلا و نیز سرقت منزل در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

اندیمشک نوین: فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: اعضای باند سرقت مسلحانه طلا و نیز سرقت منزل در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش اندیمشک نوین، سرهنگ امیرعباس شهبازی بیان کرد: در پی گزارش سرقت مسلحانه منزل یکی از شهروندان در اندیمشک و سرقت طلا از این منزل توسط سارقان نقاب دار، با توجه به اهمیت موضوع تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی به این منظور تشکیل شد.
وی افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی اندیمشک با روش علمی و کار اطلاعاتی هویت و پاتوق باند سه نفره سارقان مسلح را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی، متهمان را در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی اندیمشک ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان ، یک دستگاه خودرو ۴۰۵ با پلاک سرقتی بکار رفته در سرقت مسلحانه، قیچی مخصوص برش النگو و طلاجات مالباخته، تعدادی فشنگ اسلحه شکاری، ۲ تیغه قمه و اسباب اثاثیه سرقتی شامل چندین دستگاه گیرنده دیجیتال، تلویزیون و اموال دیگری به ارزش ۲ میلیارد ریال کشف شد.
سرهنگ شهبازی با بیان اینکه سارقان در بازجویی پلیس به سرقت مسلحانه طلاجات مالباخته مذکور و چهار فقره سرقت به عنف طلاجات و سرقت وجوه نقد از منازل اعتراف کردند، گفت: تلاش برای کشف اسلحه شکاری بکار رفته در سرقت مسلحانه ادامه دارد.
وی افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document