• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۷
  نمایندگان خوزستان و چهارمحال و بختیاری یک‌صدا؛

  اندیمشک نوین: مجمع نمایندگان خوزستان و چهارمحال و بختیاری برای جلوگیری از اجرای طرح انتقال آب نشست مشترک برگزار می کنند؛ طرحی که نه منطقی بوده، نه استدلال علمی و کارشناسی دارد و نه در آن به مسائل زیست محیطی توجه شده است.

  به گزارش اندیمشک نوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رهیاب عصر چهارشنبه(۴ فروردین ماه ۱۴۰۰) مجمع نمایندگان خوزستان با هدف برگزاری نشست با نمایندگان چهارمحال و بختیاری به منظور جلوگیری از اجرا شدن طرح انتقال آب، اهواز را به مقصد شهرکرد ترک کردند.

  در این سفر نمایندگانی چون سید کریم حسینی، شبیب جویجری و مجتبی یوسفی نمایندگان اهواز، باوی، حمیدیه و کارون، ابراهیم متینیان نماینده رامهرمز و رامشیر، عبدالله ایزدپناه نماینده ایذه و باغملک، لفته احمدنژاد نماینده خرمشهر، جلیل مختار نماینده آبادان و علیرضا ورناصری نماینده مسجدسلیمان، اندیکا، لالی وهفتکل حضور دارند.

  طرح انتقال آب با وجود مخالفت برخی از کارشناسان، مسئولان، نمایندگان و مهم‌تر از همه افکار عمومی مردم استان‌های خوزستان و چهارمحال و بختیاری، با فشار مسئولان و نمایندگان استان‌های مرکز کشور، به ویژه اصفهان و شورای عالی آب تصویب و به مناسبت هفته دولت در سال ۱۳۹۰ طرحی به نام طرح بهشت آباد توسط وزارت نیرو کلنگ زنی شد.

  حال نمایندگان خوزستان به امید جلوگیری از روند اجرایی این طرح به استان چهارمحال و بختیاری سفر می کنند تا ضمن برگزاری نشست با نمایندگان این استان در مجلس، از طرح های انتقال آب و تونل بهشت آباد، به منظور بررسی بیشتر و دقیق تر، بازدید کنند.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document