• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۹:۲۷

  اندیمشک نوین: مراسم گرامیداشت آزادسازی حصر سوسنگرد با حضور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان و هیات همراه و جمعی از مسئولین استانی در سوسنگرد ناحیه سپاه شهرستان دشت آزادگان برگزار شد.

  به گزارش اندیمشک نوین به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مراسم گرامیداشت آزادسازی حصر سوسنگرد با حضور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان و هیات همراه و جمعی از مسئولین استانی در سوسنگرد ناحیه سپاه شهرستان دشت آزادگان برگزار شد.

  در ابتدای این مراسم سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان طی سخنانی بیان داشت: آزادسازی سوسنگرد از نقاط درخشان تاریخ هشت سال دفاع مقدس و آغاز خروج تدریجی جبهه‌های نبرد از رژیم بعثی بود. وی با تجلیل از رشادت های مردم سوسنگرد و شهرهای مجاور در جریان آزادسازی سوسنگرد یادآور شد: مردم غیور سوسنگرد، بستان، هویزه و حمیدیه در این جنگ نابرابر چه حماسه ها و دلاوری های آفریدند و این عملیات در محور سوسنگرد به صورت نیمه گسترده توسط عشایر عرب، تیپ ۲ لشکر ۹۲ زرهی، ستاد جنگ های نامنظم شهید چمران، سپاه و بسیج در ۲۶ آبان سال ۱۳۵۹ با موفقیت به ثمر رسید.

  در انتهای مراسم یاد شده مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان به تبادل نظرپرداختند و سردار شاهوارپور ضمن قدردانی از خدمات محرومیت زدایی شرکت نفت و گاز اروندان در خصوص تداوم و افزایش این اقدامات ابراز امیدواری کردند.

  همچنین مهندس عذاری اهوازی در دیدار با مردم و اهالی منطقه، گفتگویی صمیمی در خصوص معضلات معیشتی و بیکاری این مناطق داشتند.

   

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document