تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰:۲۶
فرمانده سپاه ناحیه اندیمشک:

اندیمشک نوین: فرمانده سپاه ناحیه اندیمشک گفت: تعداد ۲۲ دانش‌آموز طرح شهید بهنام محمدی ناحیه اندیمشک جهت گذراندن دوره آموزشی به قم اعزام شدند.

اندیمشک نوین: فرمانده سپاه ناحیه اندیمشک گفت: تعداد ۲۲ دانش‌آموز طرح شهید بهنام محمدی ناحیه اندیمشک جهت گذراندن دوره آموزشی به قم اعزام شدند.

 

 

به گزارش اندیمشک نوین، سرهنگ پاسدار احسان کریمپور گفت: طرح تربیتی شهید بهنام محمدی بدنبال تربیت نوجوانان تراز انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت مدارس و مساجدکشور و هم افزایی بسیج و آموزش و پرورش است.

وی در ادامه افزود: در این دوره ۲۲ دانش آموز مقطه متوسطه اول برای ۴ شبانه روز به شهر مقدس قم اعزام شده تا در این دوره فرهنگی تربیتی حضور پیدا کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک، افزود: در این طرح تربیتی دانش اموزان برای برقراری ارتباط مناسب با سه محور خانواده، مدرسه و مسجد آموزش های لازم را می بینند.

وی افزود: طرح شهید بهنام محمدی جزو طرح های اعتلای بسیج بوده که از سال ۹۷ به رده های بسیج ابلاغ شده است.

در این طرح سه مجموعه مدرسه، مسجد و خانه با یكدیگر پیوند خواهند خورد و در این سه حوزه باید هویت انقلابی واقعی دانش آموزان را جستجو كرد.

هدف‌گذاری بسیج حدود هفت سال طول می‌كشد تا تمامی دانش آموزان كشور به طرح شهید بهنام محمدی وارد شوند.

برگزاری برنامه های علمی و پژوهشی، مسابقات ورزشی و برنامه ریزی درسی و بازدید های علمی در این دوره انجام خواهد شد.

تربیت فردی عالم، مهذب، دین‌مدار و انقلابی و کارآمد جزو اهداف این طرح می باشدکه برای تحقق این امر سه نهاد مسجد، مدرسه و خانه در کنار یکدیگر حرکت کنند، که این حرکت مینتواند موجب ساخت محله ای اسلامی شود.

اخبار ایران و جهان

اخبار آبادان

Untitled Document