• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۳

  اندیمشک نوین: رئال پس از چند سال آرام در نقل و انتقالات تابستانی، امسال با توپ پر وارد بازار خواهد شد و یک خرید کهکشانی را نیز در لیست خود دارد.

  اندیمشک نوین: رئال پس از چند سال آرام در نقل و انتقالات تابستانی، امسال با توپ پر وارد بازار خواهد شد و یک خرید کهکشانی را نیز در لیست خود دارد.

  به گزارش اندیمشک نوین به نقل از “ورزش سه”، آخرین خرید بزرگ رئال به سال ۲۰۱۴ برمی گردد که این باشگاه خامس رودریگز، آقای گل جام جهانی برزیل را با رقم ۸۰ میلیون یورو از موناکو به خدمت گرفت. سال های بعد دیگر خبری از خرید بزرگ و کهکشانی نبود و مدیران رئال ترجیح دادند تا استعداد های جوان و آینده داری چون آسنسیو، لوکاس و سبایوس را به خدمت بگیرند.

  دو سال پیش رئال جز بازگرداندن موراتا، عملا هیچ کار خاصی در نقل و انتقالات انجام نداد و فصل گذشته نیز بازیکنانی چون تئو، سبایوس، یورنته، مایورال و وایه خو به فهرست رئال افزوده شدند.

  عملکرد رئال در نقل و انتقالات ۵ سال اخیر: ۴۵۶ میلیون یورو هزینه برای خرید؛ ۴۰۳ میلیون درآمد از فروش بازیکنان

   

   

   

   

  نتیجه کار البته که مثبت بوده و این تیم در ۵ سال گذشته توانسته ۴ عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ را کسب کند ولی به خصوص ناکامی رئال در لالیگا و کوپا دل ری فصل گذشته باعث شده است تا پرز و دیگر مسئولان رئال، یک بازنگری کلی در سیاست های نقل و انتقالاتی داشته باشند.

   

  رئال دیگر قصد ندارد برای نجات فصل خود تا آخرین روز و فینال لیگ قهرمانان صبر کند و تشکیل یک مجموعه قدرتمندتر برای حمله به هر سه جام فصل را در دستور کار قرار داده است.

   

   

   

   

  طبق ادعای مارکا، پس از نشست اخیر بین زیدان، پرز(رئیس)، آنخل سانچس(مدیر عمومی) و کالافات(مسئول اول نقل و انتقالات)، قرار بر این شده است که در سه پست دروازه بان، دفاع و حمله، رئال مادرید تقویت شود.

  طبق این گزارش، جذب نیمار، یک مساله کاملا جداست و ارتباطی به جذب دیگر گزینه ها ندارد و رئال قصد دارد تحت هر شرایطی برای جذب این فوق ستاره برزیلی اقدام کند. او خرید کهکشانی و نجومی رئال مادرید برای فصل بعد خواهد بود. خریدی که دشواری های عظیمی خواهد داشت ولی رئالی ها خوشبین به نظر می رسند.

   

   

   

   

  در پست دروازه بانی، آلیسون، گلر برزیلی رم گزینه شماره یک است. او با ۲۶ سال سن و تجربه مفیدی که در چند سال گذشته کسب کرده، مورد توجه مسئولان رئال قرار گرفته است تا رقیبی سرسخت برای کیلور ناواس باشد. کیکو کاسیا قطعا رئال را ترک خواهد کرد.

   

   

   

   

  در خط دفاع، گزینه جذابی در لیست رئال قرار دارد. خیمنز، مدافع جوان اروگوئه ای اتلتیکو که کشف بزرگ دیگو سیمئونه است، مورد توجه زیدان قرار گرفته است.

  رقم فسخ او تنها ۶۰ میلیون یورو است و رئالی ها مشکلی برای پرداخت آن ندارند. گویا قول های شفاهی نیز از این ستاره آینده دار گرفته شده است. رئال در حال حاضر راموس، ناچو، واران و وایه خو را به عنوان مدافع میانی در اختیار دارد و با توجه به روند پرنوسان وایه خو و مصدومیت های گاه و بیگاه راموس و واران، جذب خیمنز ضروری به نظر می رسد. گزینه دوم و پلان B رئال در صورت نیامدن خیمنز، جذب اشکرینیار، مدافع اسلواک باشگاه اینتر است. گزینه سوم نیز رومانیولی، مدافع میلان.

   

   

   

   

  در پست دفاع راست نیز رئال قصد جذب اودریوسلا، مدافع ملی پوش سوسیداد را دارد. بازیکنی که ذخیره کارواخال در تیم ملی اسپانیا محسوب می شود و رقم فسخش تنها ۳۵ میلیون یورو است.

   

   

   

   

  در پست مهاجم، سوای نیمار، رئال در اندیشه بازگرداندن ماریانو دیاز است. ستاره محصول آکادمی رئال که سال گذشته به لیون منتقل شد و توانست با زدن ۱۸ گل در لیگ فرانسه، خود را به رئالی ها اثبات کند.

  مارکا همچنین ادعا کرده است، در صورتی که رئال نتواند نیمار را  به خدمت بگیرد، آنگاه گزینه هایی چون صلاح، هازارد و دیبالا مطرح خواهند شد.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document