• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۰
  رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک:

  اندیمشک نوین: کاظمی با اشاره به اینکه روند واکسیناسیون کرونا در شهرستان اندیمشک به شکل مطلوبی در حال انجام است گفت: در رابطه با تعداد واکسن هیچگونه کمبودی نداریم و شهروندان‌ هم از نحوه خدمات‌رسانی و وضعیت مراکز واکسیناسیون رضایت کامل را دارند.

  به گزارش اندیمشک نوین، فریدون کاظمی  در رابطه با روند واکسیناسیون کرونا در شهرستان اندیمشک اظهار کرد: روند واکسیناسیون کرونا به شکل مطلوبی در سالن‌های ورزشی سروندی و حجاب اندیمشک در حال انجام است.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی فرماندار و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، واکسن مورد نیاز جمعیت واجد شرایط شهرستان در اختیار ما قرار داده شده و اکنون در رابطه با تعداد واکسن هیچگونه کمبودی نداریم.

  وی با تقدیر از همکاری و تعامل مسئولان ارشد و مدیران ادارات شهرستان اندیمشک در راستای کمک به انجام روند واکسیناسیون اذعان کرد: با تدابیر اندیشیده شده در مراکز واکسیناسیون، بدون ایجاد تجمع به شهروندان خدمات‌رسانی می‌شود که آنها تا کنون از نحوه و وضعیت این مراکز رضایت کامل را داشته‌اند.

  کاظمی با بیان اینکه تزریق واکسن کرونا به گروه‌ها و اقشار اعلام شده از سوی وزارت بهداشت بدون توقف و با سرعت در حال انجام است تصریح کرد: انتظار می‌رود افرادی که گروه سنی آنها جهت تزریق واکسن اعلام نشده، از مراجعه به مراکز واکسیناسیون خودداری کنند.

  وی یاد آور شد: شهروندان نباید نسبت به رعايت پروتکل‌های بهداشتی سهل‌انگاری کنند و ضرورت دارد به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند تا شاهد برون‌رفت از وضعیت فعلی باشیم.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document