• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۴
  نماینده اندیمشک:

  اندیمشک نوین: حسنوند با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی باید جدول زمان‌بندی و برنامه پنج ساله تعریف شده داشته باشند گفت: کم‌کاری و سهل‌انگاری در عملکرد مدیران قابل قبول نیست و همه باید با روحیه انقلابی و جهادی در راستای تحقق برنامه‌های توسعه همه‌جانبه تلاش کنند.

  به گزارش اندیمشک نوین، فریدون حسنوند در نشست شورای اداری شهرستان اندیمشک، با بیان اینکه شورای اداری، یک شورای مهم و راهبردی است اظهار کرد: سیستم اداری باید از انضباط کامل برخودار باشد و همچنین برقراری ارتباط، تعامل و هم‌افزایی درون سازمانی و برون دستگاهی ضرورت دارد.

  نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی باید جدول زمان‌بندی و برنامه پنج ساله تعریف شده داشته باشند افزود: کم‌کاری و سهل‌انگاری در عملکرد مدیران قابل قبول نیست و همه باید با روحیه انقلابی و جهادی در راستای تحقق برنامه‌های توسعه همه‌جانبه تلاش کنند.

  وی اذعان کرد: هر دستگاه و سازمان وظایف تعریف شده‌ای دارد که لازم است پیگیری و تلاش شبانه‌روزی جهت انجام وظایف محوله شده به دستگاه‌ها در دستور کار مدیران باشد.

  حسنوند با بیان اینکه مدیران باید خلاقیت و برنامه داشته باشند تصریح کرد: کارشکنی توسط برخی از کارشناسان در ادارات برای ما قابل قبول نیست و مدیران و کارشناسان باید مسئله تکریم ارباب رجوع را دنبال کنند.

  وی موضوع اشتغالزایی برای جوانان را اولویت اول در شهرستان اندیمشک دانست و خاطر نشان کرد: شرکت‌ها و کارخانه‌هایی که از سرمایه و ظرفیت‌های این شهرستان استفاده می‌کنند، نباید نیروی غیربومی استخدام کنند چرا که اشتغال در پروژه‌های شهرستان حق جوانان اندیمشکی است.

  منبع: شبستان

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document