• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۳
  رئیس دادگاه الوار اندیمشک:

  اندیمشک نوین: رییس دادگاه الوار گرمسیری اندیمشک گفت: عوامل قتل یک زن جوان اندیمشکی در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شدند.

  اندیمشک نوین: رییس دادگاه الوار گرمسیری اندیمشک گفت: عوامل قتل یک زن جوان اندیمشکی در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شدند.

   

   

  به گزارش اندیمشک نوین، رحمان عمادی  افزود: در پی اعلام خبری مبنی بر کشف جسد دختر جوانی در رودخانه زال در یکی از مناطق بخش الوار گرمسیری اندیمشک، بلافاصله با دستور قضایی گروه صحنه جرم درمحل حضور یافته و با تلاش فراوان جسد از آب خارج شد.
  وی بیان کرد: با توجه به سوابق موجود جسد مذکور بلافاصله شناسایی شده و با توجه به اهمیت جرم موضوع در دستور کار قضایی قرار گرفت و از اوایل شب گذشته تا ساعات اولیه بامداد امروز افراد مظنون شناسایی شدند.
  وی افزود:با رعایت حقوق شهروندی و با صدور دستور قضایی، اقدام به موقع ماموران وکارآگاهان زبده پلیس آگاهی شهرستان و ماموران پاسگاه حسینیه افراد مظنون احضار و دستگیر شدند.
  عمادی افزود: با انجام تحقیقات فنی قضایی و پلیسی و آثار به ‌جا مانده در محل در کمتر از هفت ساعت حقیقت موضوع مشخص شد.
  وی اظهار داشت:در بررسی‌های اولیه هویت مقتول که زن جوانی می باشد شناسایی شده و با توجه به نظر پزشکی قانونی آثار خفگی بر روی جسد مشهود می باشد و در در ادامه تحقیقات، عاملان قتل که از خانواده مقتول می باشند دستگیر شدند.
  رئیس دادگاه الوار اندیمشک افزود:عاملان قتل در ابتدا منکر جنایت شدند اما با تحقیقات فنی به ارتکاب این جنایت اعتراف کردند.
  وی اضافه کرد:پس از اقدام ها، متهم اصلی به جنایت هولناک ، علت و انگیزه قتل و اختلافات سابق با مقتول که خواهر وی می باشد اقرار کرد.
  عمادی اظهار کرد: پس از دستگیری و اقرار متهمان به بزه ارتکابی، با رضایت اولیای دم ، عوامل قتل بخشوده و سازش انجام شد.
  وی خاطر نشان کرد: کلیه مراحل شناسایی،دستگیری،اقرار و سازش این قتل در کمتر از ۲۴ ساعت و با پیگیری و تلاش گسترده دستگاه قضایی و ضابطان برجسته نیروی انتظامی انجام گرفت و متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document