• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۸
  فرماندار اندیمشک:

  اندیمشک نوین: جهانگیری گفت: طی هفته‌های اخیر، درصد مبتلایان به ویروس کرونا در گروه سنی ۷۴ سال به بالا در این شهرستان اندیمشک پنج درصد بوده که این نشان دهنده عملکرد بسیار خوب و نقش تاثیرگذار واکسیناسیون نسبت به ایمن‌سازی افراد در مقابل بیماری کرونا است.

  به گزارش اندیمشک نوین، پیمان جهانگیری امروز (دوشنبه ۲۲ شهریور) در جمع خبرنگاران، با بیان اينکه روند بیماری کرونا در شهرستان اندیمشک کاهشی است اظهار کرد: طی هفته‌های اخیر، درصد مبتلایان به ویروس کرونا در گروه سنی ۷۴ سال به بالا در این شهرستان پنج درصد بوده که این نشان دهنده عملکرد بسیار خوب و نقش تاثیرگذار واکسیناسیون نسبت به ایمن‌سازی افراد در مقابل بیماری کرونا است.

  فرماندار اندیمشک افزود: بیشترین مبتلایان و بستری بیماران کرونایی در شهرستان اندیمشک، مربوط به گروه سنی ۳۰ تا ۴۴ سال است که ضرورت دارد تمامی مردم دارای سن ۱۸ سال به بالا هر چه سریع‌تر جهت تزریق واکسن کرونای خود، به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

  وی ضمن قدردانی از مشارکت کادر درمان، هلال احمر، شبکه بهداشت، مرکز بهداشت و بسیج در امر واکسیناسیون اذعان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای کسانی که واکسن زده‌اند هم الزامی است و مردم همچنان باید تا واکسیناسیون گسترده در کشور، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مداوم دست‌ها و رعایت فاصله اجتماعی را در دستور کار خود قرار دهند.

  جهانگیری تصریح کرد: در جهت رفاه حال شهروندان و تسریع در روند واکسیناسیون، یک مرکز تجمیعی دیگر در منطقه بهارستان خیابان شهید مظفر پاپی راه‌اندازی می‌شود تا تعداد مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در شهرستان اندیمشک، به ۸ مرکز افزایش یابد.

  وی با اشاره به اینکه به منظور تسریع در امر واکسیناسیون و رعایت حال اهالی بخش مرکزی اندیمشک، اتوبوس به همراه اکیپ سیار واکسیناسیون در این بخش مستقر خواهد شد عنوان کرد: از امروز واکسیناسیون خودرویی در محل ایستگاه راه‌‌آهن اندیمشک برای واکسیناسیون رانندگان و سرنشینان خودروها صورت می‌گیرد.

  فرماندار اندیمشک خاطر نشان کرد: تمام امکانات شهرستان اندیمشک بسیج شده‌اند تا روند واکسیناسیون با سرعت و شتاب بیشتری پیش رود و در همین راستا یک دستگاه اتوبوس برای تزریق واکسن کرونا در مناطق کم‌برخوردار شهرستان استقرار پيدا کرده است.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document