• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۱۲
  رئیس شورای شهر اندیمشک:

  اندیمشک نوین: رئیس شواری شهر اندیمشک گفت: قرارداد مدیریت پسماند با هدف یک‌پارچه‌سازی در حوزه خدمات شهری در اندیمشک اجرایی شد.

  اندیمشک نوین: رئیس شواری شهر اندیمشک گفت: قرارداد مدیریت پسماند با هدف یک‌پارچه‌سازی در حوزه خدمات شهری در اندیمشک اجرایی شد.

  به گزارش اندیمشک نوین، نعمت مریدی عنوان کرد: توسعه و ارتقای خدمات شهری از وظایف مهم در سیاست‌گذاری برای مدیریت شهری است که در زمینه رضایتمندی شهروندان برنامه‌های متنوع طراحی و اجرا می‌شود.

  وی افزود: منافع شهر و شهروندان در حوزه تصمیم های شورای شهر در اولویت قرار داشته و با نگاه به منافع عمومی و نگاه کارشناسانه به دنبال تحقق رضایت شهروندان در حوزه خدمات است.

  رئیس شورای شهر اندیمشک گفت: قرارداد مدیریت پسماند با هدف یکپارچه‌سازی در حوزه خدمات شهری طراحی و در اندیمشک اجرایی شد.

  مریدی، اخبار انتشار یافته در ارتباط با عدم نگاه به منافع شهروندان را کذب خواند و افزود: در قرارداد جدید یکپارچه‌سازی خدمات در حوزه شهری و پسماند با نگاه ویژه به منافع شهری و شهروندان مدنظر قرار گرفته و با اجرای این طرح یکی از مشکلات شهر رفع خواهد شد.

  وی با بیان اینکه، در قرار داد پسماند شرکت در تمام زمینه‌های نظافت شهری از جمعه جمع‌آوری و انتقال پسماند مشارکت خواهد کرد، اظهار کرد: مبلغ قرارداد منعقد شده برای جمع‌آوری پسماند در اندیمشک در هر ماه ۶۰۰ میلیون تومان بوده که نسبتا به سال گذشته به ازای هر ماه ۷۰ میلیون تومان نسبت به سال گذشته بیشتر بوده و با توجه به افزایش هزینه‌ها در این حوزه مناسب ارزیابی می‌شود.

  عضو شورای شهر اندیمشک اظهار کرد: علاوه بر تجهیزات، بیش از ۱۳ دستگاه حمل پسماند برای مدیریت جمع‌آوری و انتقال پسماند وارد شهر شده و در انجام تعهدات مشارکت خواهند داشت.

  مریدی بیان کرد: قرارداد پسماند در اندیمشک مناسب و کاهش دهنده هزینه‌ها دانست و افزود: در صورت تامین تجهیزات مورد نیاز این شرکت برای مدیریت پسماند شهری ماهانه مبلغ ۵۰ میلیون تومان از مبلغ تعیین شده در قرارداد کاهش خواهد یافت.

  رئیس شورای شهر اندیمشک گفت: رعایت قانون، رضایتمندی شهروندان و کیفی‌سازی خدمات در اولویت شورای شهر و شهرداری اندیمشک قرار دارد و شورای شهر از ظرفیت‌های قانونی و ظرفیت‌های موجود در زمینه ارتقای خدمات برنامه‌ریزی می‌کند.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document