• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۵

  اندیمشک نوین: نخستین کنفرانس ملی افزایش بهره‌دهی چاه‌های نفت و گاز صبح امروز (سه‌شنبه، ۱۷ آبان‌ماه) در مرکز همایش‌های کوشک نفت با حضور دکتر محسن خجسته‌مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، مدیران ارشد نفتی و با سخنرانی کریم زبیدی مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت و رسول جلیلی رییس دانشگاه صنعتی شریف آغاز به کار کرد.

   
  به گزارش اندیمشک نوین به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، نخستین کنفرانس ملی افزایش بهره‌دهی چاه‌های نفت و گاز، با هدف تحقق ارتباط حداکثری صنعت و دانشگاه و تسهیل بهره‌‌مندی شرکت‌های فعال در حوزه‌‌ بالادست از توان علمی و پژوهشی مراکز فناور و دانش‌‌بنیان، به صورت مجموعه کنفرانس‌هایی با عنوان Sharif IOR، توسط دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری شرکت ملی نفت ایران در حال برگزاری است.

  کریم زبیدی مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران با تأکید بر اینکه نفت و گاز ثروت کشور است و باید برای بهبود برداشت از مخازن سرمایه‌گذاری افزایش یابد، اظهار کرد: هم‌اکنون با استفاده از فناوری‌های روزآمد، می‌توان به‌راحتی برداشت از میدان‌های نفت و گاز ایران را ۱۵ تا ۴۰ درصد افزایش داد.

  آشنایی با دستاوردها و چالش‌‌های شرکت ملی نفت ایران، شرکت‌‌های اکتشاف و تولید و چاه‌‌پیما، معرفی فناوری‌‌های مرتبط با روش‌‌های ازدیاد برداشت چاه‌‌محور و میدان‌‌محور، نشست‌های تخصصی با موضوعات فراگیر صنعت و جذب دانشجویان و فارغ‌‌التحصیلان جوان و مستعد رشته‌‌های مهندسی، مدیریت، و مالی در قالب نمایشگاه کار از دیگر اهداف این کنفرانس‌‌ها است. همچنین ارائه‌‌های فناورمحور، نشست‌‌های تخصصی، نمایشگاه کار از ارکان اصلی این کنفرانس خواهد بود.

  گفتنی است مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان پنج شنبه (۱۹ آبان ۱۴۰۱) در کنفرانس ملی افزایش بهره دهی چاه های نفت و گاز  و در مرکز همایش‌های تخصصی شرکت ملی نفت ایران (باشگاه کوشک) به ارائه سخنرانی خواهد پرداخت.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document