• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۹:۲۱

  اندیمشک نوین: سرپرست فرمانداری شهرستان اندیمشک گفت: مرحله نخست طرح مسکن ملی اندیمشک ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و روند تکمیل آن با سرعت در حال انجام است.

  به گزارش اندیمشک نوین، یوسف زمانی اصل روز یکشنبه در نشست شورای مسکن اندیمشک در سالن نشست‌های فرمانداری این شهرستان روند تکمیل مرحله نخست طرح ملی مسکن در اندیمشک را رضایت بخش دانست.

  وی با تاکید بر اهمیت طرح مسکن ملی برای صاحب خانه کردن جوانان افزود: روند تکمیل و ساخت واحدهای جدید مسکن ملی در اندیمشک نیاز به همت تمام دستگاه‌های متولی دارد.

  زمانی اصل با بیان اینکه زمین جدید برای ساخت مرحله‌های بعدی طرح مسکن ملی در شهرستان تامین شده است، گفت: به زودی مکان و زمان آغاز ساخت مراحل بعدی مسکن ملی برای متقاضیان که در گذشته در سامانه اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند، اعلام می‌شود.

  وی با بیان اینکه ۶ هزار نفر در این شهرستان متقاضی مسکن ملی هستند، ادامه داد: رفع مشکل زمین طرح مسکن ملی در شهر آزادی این شهرستان در دست برسی است و باید تلاش شود با کار شبانه روزی هر چه سریعتر این طرح در اندیمشک به سرانجام برسد.

  به گزارش ایرناٰ، ۲۴۶ هزار و ۴۸۷ نفر در خوزستان در سامانه طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام اولیه انجام دادند که از این تعداد ۱۷۷ هزار و ۴۹۱ نفر دارای شرایط اولیه بودند.

  بر اساس اعلام محمدحسین پناهی‌فر مدیر کل راه و شهرسازی استان خوزستان ۴۳ هزار و ۹۱۱ نفر از ثبت‌نام کنندگان از ۵۹ شهر خوزستان تایید نهایی شدند اما از مجموع متقاضیان شهرها فقط ۱۱ هزار و ۲۳۷ نفر واریز انجام دادند.

  در این زمینه تاکنون به ۱۱ هزار و ۱۲۷ نفر یعنی ۹۸ درصد متقاضیان تخصیص طرح انجام و فرآیند عملیات اجرایی نیز آغاز شده است.

  وزیر راه و شهرسازی اردیبهشت ماه امسال در حاشیه سفر رییس جمهور و هیات دولت به خوزستان از طرح‌های نهضت ملی مسکن در شهرستان‌های دزفول و اندیمشک بازدید به عمل آورده بود.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document