• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۹:۲۳
  امام جمعه موقت اندیمشک :

  اندیمشک نوین: امام جمعه موقت اندیمشک در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک گفت: توانمندی های جمهوری اسلامی در زمینه های مختلف از جمله هسته ای و موشکی خاری در چشم دشمنان نظام است.

  اندیمشک نوین: امام جمعه موقت اندیمشک در خطبه های این هفته نماز جمعه اندیمشک گفت: توانمندی های جمهوری اسلامی در زمینه های مختلف از جمله هسته ای و موشکی خاری در چشم دشمنان نظام است.

   

   

   

  به گزارش اندیمشک نوین، حجت الاسلام سید ولی الله مهدوی گفت: باید مراقب دشمن بود، مطالبه مردم باید پیگیر شود، امروز مطالبه مردم از دولت و مجلس برکناری مدیران ناکار آمد است.

  وی افزود: دولت وزیر و یا مدیری ناکار آمد را با مدیران جوان، مومن و انقلابی و لایق عوض کند، بحمدالله در جمهوری اسلامی نیروی لایق و توانمند بسیاری داریم.

  امام جمعه موقت اندیمشک گفت: گلوگاه های فساد در هرجاوجود دارد باید بسته شود، چطور دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی در سخت ترین شرایط امنیت کشور را تامین می کنند اما نمی توانند با مفسدین اقتصادی برخورد قاطع داشته باشند.

  وی تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی باید ورود جدی به این موضوع داشته باشد، ننظارت دقیق بر کار دولت خولسته مردم است.

  حجت الاسلام مهدوی افزود: مجلس شورای اسلامی نیروی انقلابی کم ندارد باید به مسائل اقتصادی نظارت داشته باشد، امروز نمایندگان مجلس باید خودشان را نشان دهند، و مجلس نقش واقعی خود را ایفا کند.

  امام جمعه موقت اندیمشک گفت: مشکلات اقتصادی کشور حل شدنی است، مجلس و دولت توان مبارزه با مشکلات را دارند، در زمان جنگ تحمیلی وضعیت به مراتب از الان بدتر بود .

  وی با اشاره به تلاش گسترده دشمن برای ایجاد جنگ روانی در جامعه افزود:تحریم ها و تهدیدهای دشمن نه تنها به ضرر ما نبوده بلکه سبب مقتدر شدن ایران اسلامی شده است و جنگ روانی آنها با هوشیاری مردم ناکام می ماند.

  وی تصریح کرد: مجلس و دولت نیرو های شایسته ای دارند که القاء دشمن را قبول نمی کنند و با قدرت در مقابل جنگ روانی دشمن ایستادگی می کنند.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document