• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۲:۳۳
  فرماندار اندیمشک:

  اندیمشک نوین: فرماندار اندیمشک از اجرای طرح فاضلاب شهر چم گلک از توابع بخش مرکزی این شهرستان خبر داد و گفت:این طرح بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

  اندیمشک نوین: فرماندار اندیمشک از اجرای طرح فاضلاب شهر چم گلک از توابع بخش مرکزی این شهرستان خبر داد و گفت:این طرح بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

  به گزارش اندیمشک نوین، پیمان جهانگیری با بیان اینکه این طرح با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال در دست اجراست اظهار داشت:با توجه به افزایش روز افزون جمعیت شهر چم گلک و قرار گرفتن آن در جوار رودخانه دز اجرای طرح فاضلاب این شهر در اولویت قرار داشته و به سرعت در دست اجراست.
  به گفته وی دفع بهداشتی فاضلاب ، کاهش آلودگی زیست محیطی ، جلوگیری از آلودگی آبهای زیرزمینی و احیا پساب فاضلاب از مزایای اجرای این طرح است.
  وی خاطرنشان کرد:تلاش می شود تا پایان امسال این طرح به اتمام رسیده و در اوایل سال جدید به بهره برداری برسد.
  جهانگیری در بخش دیگری گفت: در راستای اجرای فاز دوم طرح فاضلاب شهری در اندیمشک مناطق کوی رسالت، زیباشهر و کوی قائم زیر پوشش شبکه فاضلاب قرار گرفته همچنین خط انتقال تحت فشار تا تصفیه خانه فاضلاب این شهر نیز تکمیل می شود.
  وی گفت:طرح اصلاح شبکه فرسوده کوی شهدا شهرستان نیز از برنامه های آبفا شهری اندیمشک در راستای کیفیت بخشی خدمات به ساکنان این منطقه است.
  فاضلاب شهر چم گلک که به صورت خام وارد رودخانه دز می شود به عنوان یکی از عوامل آلوده کننده این رودخانه شناخته شده است.
  شهرستان اندیمشک در شمال استان خوزستان بیش از ۱۷۰ هزار نفر جمعیت دارد که حدود هشت هزار نفر آن در شهر چم گلک ساکن هستند.
  شهرستان اندیمشک دارای پنج شهر است.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document