• نوشته‌های تازه

 • آخرین دیدگاه‌ها

 • بایگانی

 • دسته‌ها

 • اطلاعات

 • تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۵۱
  فرماندار اندیمشک:

  اندیمشک نوین: فرماندار شهرستان اندیمشک گفت:توسعه فرهنگی اجتماعی یک جامعه نیازمند رسانه های کارآمد و خبرنگاران فعال است.

  اندیمشک نوین: فرماندار شهرستان اندیمشک گفت:توسعه فرهنگی اجتماعی یک جامعه نیازمند رسانه های کارآمد و خبرنگاران فعال است.

   

   

   

  به گزارش اندیمشک نوین، پیمان جهانگیری روز سه شنبه در آئین تجلیل از خبرنگاران با اشاره به شرایط کنونی جامعه و جنگ رسانه ای دشمن گفت:امروز بیش از هر زمان دیگری نقش رسانه ها در جامعه مفید و سازنده است.
  وی اظهار کرد:اگر دشمن با ابزار رسانه ای خود به دنبال ناامیدی و تنش در جامعه است اصحاب رسانه ما نیز باید متعهد و پررنگ تر از همیشه برای کمرنگ کردن این هجمه ها و توطئه ها تلاش کنند.
  فرماندار اندیمشک افزود:امروز در جنگ رسانه ای دشمن ، با هدف آسیب به جامعه اسلامی ، دشمن از فضای مجازی و رسانه های مجازی نیز برای اهداف شوم خود استفاده می کند.
  وی بر لزوم برخورداری خبرنگاران از هوشیاری کامل برای مقابله با این هجمه ها و ضرورت همدلی مسئولان و رسانه ها برای ناکامی دشمنان تاکید کرد.
  فرماندار اندیمشک با اشاره به نقش خبرنگاران در دوران مختلف انقلاب اسلامی از این قشر به عنوان خدمتگزاران کم توقع و قانع گفت:بسیاری از اصحاب رسانه با وجود سختی کار ، از درآمد کافی برخوردار نیستند و با عشق و علاقه به این حرفه تلاش می کنند که قابل تحسین است.
  وی خدمات انجام شده در دوران انقلاب اسلامی را بسیار گسترده دانست و گفت:دستاوردهای بزرگ نظام اسلامی باید بیش از گذشته از سوی اصحاب رسانه تبیین شوند.
  جهانگیری اجرای گام های بزرگ در بخش های مختلف اندیمشک را نشان دهنده وحدت و تلاش مسئولان شهرستان برای آبادانی دانست و گفت:خبرنگاران با انعکاس این عملکردها و خدمات انجام شده ، برای ایجاد روحیه امید در مردم همت کنند کمااینکه این خدمات برای مردم بوده و منفعت آن برای کل شهروندان است.
  وی افزود:نقد غیرمنصفانه و تخریب ها به دور از اخلاق رسانه ای است و هر رسانه و خبرنگاری که منتقد است باید شفاف ، صادقانه و همراه با راهکار مناسب به نقد بپردازد .
  وی بیان کرد:در بخش های مختلف شهرستان طرح های بزرگی اجرا شده است و در منطقه الوار گرمسیری نیز دهها طرح در همه بخش ها تحقق یافته و روند توسعه اندیمشک ۲ سال اخیر شتاب گرفته است.
  وی اجرای دهها طرح در حوزه بهداشت و درمان و اختصاص تجهیزات پزشکی به این بخش ، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان ، عمران روستایی، راه و سایر بخش ها را خدمات ارزنده مسئولان برای رفاه عمومی عنوان کرد.
  در این آئین با تقدیم لوح سپاس و هدایا از اصحاب رسانه اندیمشک تجلیل شد.

  اخبار ایران و جهان

  اخبار آبادان

  Untitled Document